Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Szanowni Państwo,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Administracja wobec wyzwań współczesności-rozważania w 60-lecie wejścia w życie kodeksu postępowania administracyjnego", która odbędzie się 14 maja 2021 r. na platformie TEAMS.

Rok 2020 zdominowany został przez zagadnienia związane z przeciwdziałaniem i zwalczaniem choroby określanej jako COVID-19. Skutki pandemii dotykają wszystkie państwa na świecie i każdego człowieka w większym lub mniejszym stopniu.

Sytuacja epidemiologiczna panująca na świecie i w Polsce powoduje konieczność podjęcia rozważań nad wieloma zagadnieniami. Część z nich związana jest ściśle z szeroko pojętą administracją.

Wielość interesujących zagadnień związanych z zakreśloną w tytule konferencji tematyką pozwala mieć nadzieję, że zainspiruje one Państwa i skłonią do czynnego udziału w naszym przedsięwzięciu.

Zamysłem organizatorów konferencji jest uczynienie przedmiotem Państwa opracowań i wystąpień szerokiego spectrum zagadnień związanych z administracją, jej zadaniami i efektywnością w ich wykonywaniu, strukturą i narzędziami prawnymi, dzięki którym wypełnia swoje role. Chcemy zainspirować do rozważań na temat współczesnej administracji, do zastanowienia się jakie role powinna ona wypełniać w przyszłości i w jakie wyposażyć ją narzędzia, z uwzględnieniem relacji administracja - jednostka.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy środowiska naukowe, pracowników administracji publicznej, przedstawicieli organów władzy wykonawczej i sądowniczej, reprezentantów organizacji pozarządowych, których przedmiotem zainteresowania są szeroko rozumiane problemy prawne w tym wykładni i stosowania przepisów prawa oraz studentów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się poprzez link event.san.edu.pl do 02 maja 2021 r.

Szczerze wierzymy, że sytuacja sanitarno-epidemiologiczna ulegnie niedługo poprawie i będziemy mogli zobaczyć się osobiście podczas kolejnej edycji konferencji. W tym trudnym dla wszystkich czasie chcielibyśmy życzyć Państwu zdrowia oraz pogody ducha.

Serdecznie zapraszamy!Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!