Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku

W dniach 10 i 17 marca w godz.. 9.00-11.00 na Wydziale Fizjoterapii Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza 10 przeprowadzana jest akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku. Podczas akcji w dniu 10 marca zapisało się 17 osób (Studentów i Wykładowców).

Osoby które chciałyby odpowiedzieć osobiście na apel zapraszamy na dzień 17 marca 2018 w godz. 9.00-11.00 do budynku Uczelni”.

  • Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku
  • Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku
  • Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku

Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!