Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

WYKŁADY PROF. DR HAB. ADAMA JAWORSKIEGO W KOŁOBRZEGU

W dniach 22.02- 23.02 mieliśmy zaszczyt ponownie gościć w Kołobrzegu prof. dr hab. Adama Jaworskiego. Profesor spotkał się z tegorocznymi maturzystami kierunków biologiczno- chemicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika oraz Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza.

Profesor Jaworski przedstawił maturzystom materiał z zakresu "Narkotyki i Dopalacze" co cieszyło się dużym zainteresowaniem i ogromną ilością pytań po zakończonym wykładzie.

  • VI TARGI EDUKACYJNE W ŚWIDWINIE
  • VI TARGI EDUKACYJNE W ŚWIDWINIE

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!