Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Wykłady w szkołach średnich prof. dr. hab. Adama Jaworskiego


Wykłady w szkołach średnich prof. dr. hab. Adama Jaworskiego


W zeszłym tygodniu (9-12.03.15) mieliśmy zaszczyt gościć w Kołobrzegu prof. dr. hab. Adama Jaworskiego, wykładowcę Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Pan profesor poprowadził wykłady w szkołach średnich w Kołobrzegu i Szczecinku. Największym zainteresowaniem cieszyły się tematy o "Ideologii Gender" oraz o "Komórkach Macierzystych".

Wrażenia młodzieży po spotkaniach były bardzo pozytywne, co pokazało liczne zgromadzenie uczniów po wykładach w celu zadania niezliczonych pytań do pana profesora, na które z wielką chęcią odpowiadał ponieważ, jak sam stwierdził, "kocha młodzież i wykładanie, nauczanie ich sprawia mu wielką przyjemność"

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!